KOMPLEKSOWE ZAOPATRZENIE Z ZAKRESU AUTOMATYKI, APARATURY PRZEMYSŁOWEJ, ELEKTRYKI, ENERGETYKI.
slideshow

KONTAKT

PECUNIA Handelsgesellschaft mbH
D-14199 Berlin, Heydenstrasse 19
Zertifiziert nach DIN EN ISO 9001:2008
Tel.: (+49 30) 897 3691- 0


Nasz zespół:


Prezes:
Tadeusz Klimczak
Klimczak@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0)30 897 3691 0


Dział handlowy:
Mariusz Schwietz
Schwietz@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 11


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 211




Dział handlowy:
Jacek Królikowski
krolikowski@pecunia-handel.de

Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 27


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 214



Dział handlowy:
Ali Mamo
mamo@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 19


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 219



Dział handlowy:
Marcin Cisewski
Cisewski@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 15


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 215



Dział handlowy:
Mehrdad Davar
davar@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 26


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 226



Dział handlowy:
Zbigniew Jaskovski
jaskovski@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 13


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 214

Logistyka:
Christoph Wollek
Wollek@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 18


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 218


Księgowość / Rozrachunki z dostawcami:
Danuta Michael
Michael@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 16


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 216


Księgowość / Rozrachunki z odbiorcami:
Ela Gan-Mädger
Gan_Maedger@pecunia-handel.de
Tel.: 0049 (0) 30 897 3691 17


Fax: 0049 (0) 30 897 3691 217



mapka

Formularz kontaktowy

:
:
:
:
:
:
Captcha
KONTAKT

Mariusz Schwietz

Jacek Królikowski

Ali Mamo

Marcin Cisewski

Mehrdad Davar

Zbigniew Jaskovski

0049 (0)30 897 3691 11

0049 (0)30 897 3691 27
0049 (0)30 897 3691 19
0049 (0)30 897 3691 15
0049 (0)30 897 3691 26
0049 (0)30 897 3691 13
Tadeusz Klimczak 0049 (0)30 897 3691 0
Danuta Michael 0049 (0) 30 897 3691 16
Ela Gan-Mädger 0049 (0) 30 897 3691 17
Christoph Wollek 0049 (0) 30 897 3691 18

MASZ PYTANIA?
+49 30 897 3691- 0
Odpowiemy na Państwa pytania w 24h